Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Ril’sin Soden-bolero on elegantti ja monikäyttöinen lisä asukokonaisuuksiin. Tämä lyhyt bolero on valmistettu miellyttävästä viskoosisekoitteesta. Materiaali laskeutuu kauniisti ja antaa vaatteelle huolitellun ilmeen.
    Boleron yksinkertainen malli, pyöreä pääntie ja avonainen etuosa tekevät siitä helposti yhdistettävän erilaisiin mekkoihin, puseroihin tai toppeihin. Puolipitkät hihat lisäävät käytännöllisyyttä ja tekevät siitä sopivan niin arkeen kuin juhlavampiin tilaisuuksiin.

    Materiaali
    63 % viskoosi, 37 % polyamidi
    Valmistusmaa
    Kiina
    Väri
    025 POWDER
    Valmistajan tuotenumero
    7 17 749 319 F5
    Avainsanat
    Ril's, bolero, jakku
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Lue vinkit
Inspiroidu
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika