Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Rennon trendikkäät VEJA V-10 C.W.L. -vegaaniset tennarit on valmistettu Brasiliassa vastuullisesti ja Reilun kaupan periaatteita noudattaen. Tennareiden C.W.L. -luomupuuvillasta valmistettu päällinen on viimeistelty PU-pinnoitteella. Valmistuksessa on käytetty myös vastuullisesti tuotettua Amazonin luonnonkumia, kierrätyspolyesteriä, sokeriruokoa ja riisijätettä.

    Tuotenumero
    163475059
    Erityistä
    Vegaaniset tennarit, joiden valmistuksessa on käytetty luomupuuvillaa, sekä vastuullisesti tuotettua Amazonin luonnonkumia, kierrätyspolyesteriä, sokeriruokoa ja riisijätettä.
    Materiaali
    Puuvillaa ja polyuretaania
    Vuorimateriaali
    100 % kierrätetty polyesteri
    Päällinen
    Puuvillaa ja polyuretaania
    Ulkopohja
    Kumia
    Kiinnitys
    Nauhat, luomupuuvillasta
    Valmistusmaa
    Brasilia
    Väri
    FULL-WHITE
    Koko
    41
    Valmistajan tuotenumero
    VX0702892
    Avainsanat
    veja, sneakerit, tennarit, vapaa-ajan kengät, vegaani, vegaaninen, kengät, tennarit miehet
Muoti
Valkoiset tennarit – kevätkatujen supersankari
Keväällä kengät voi taas vaihtaa rennompiin ja antaa nilkkojen vilkkua. Monikäyttöisin kenkävalinta kevätkaduille ovat valkoiset tennarit, joissa voi suunnata niin toimistolle, vapaailtaa viettämään kuin kevään juhlahumuunkin.
Lue lisää
Inspiroidu
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika