Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä taskuliina on valmistettu 100 % silkistä, tarjoten ylellisen ja hienostuneen ilmeen. Sen paisley-kuvio ja ankat luovat ainutlaatuisen ja huomiota herättävän ulkonäön. Taskuliina sopii täydellisesti viimeistelemään pukusi tai bleiserisi, lisäten asuusi ripauksen persoonallisuutta. Silkki on tunnettu pehmeydestään, kiillostaan ja kyvystään laskeutua kauniisti.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    171881095
    Materiaali
    100 % silkki
    Hoito-ohjeet
    Noudata tuotteen hoito- ja pesuohjeistuksia huolellisesti.
    Väri
    510 BOTTLE GREEN
    Koko
    One size
    Valmistajan tuotenumero
    421033
    Avainsanat
    taskuliina, taskuliina miehelle, silkkiliina, paisley-kuvio, ankat, Amanda Christensen
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi asustevinkkiä juhlaan
Tunnetko miehen juhlapukeutumisen tyylisäännöt? Etenkin virallisissa tilaisuuksissa solmio, kengät ja muut asusteet paljastavat, onko pukeutujalla etiketti hallussa. Vinkkiemme avulla vältät juhlapukeutumisen kompastuskivet ja löydät juhla-asuusi oikeat asusteet – sukista lähtien.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika