Aqua Drop Set -ihonhoitopakkaus
- Helsingin keskusta
- Tapiola
- Jumbo
- Tampere
- Turku
-
Biotherm Aquasource Hyalu Plump Hydrating Skincare Set -pakkaus sopii täydellisesti kosteuttamaan ihoa ja uudistamaan sen hehkua. Pakkauksen sisältö: Aquasource Hyalu Plump Gel 15 ml, Lait Corporel L'Original 50 ml, Biosource Purifying Foaming Cleanser 50 ml & Deo Pure Roll-On. Biotherm Aquasource Hyalu Plump Gel on raikas ja kosteuttava geelimäinen päivävoide normaalille/sekaiholle, joka sopii myös herkälle iholle. Voide kosteuttaa ihoa välittömästi ja jopa 48 tunnin ajan. Aquasource Hyalu Plump -geeli kosteuttaa ihoa välittömästi luonnollista alkuperää olevan kosteuttavan hyaluronihapon ansiosta, joka auttaa ihoa säilyttämään kosteutensa. Päivävoide sisältää myös ainutlaatuista Life Planktonia™ , luonnollista alkuperää olevia probioottisia fraktioita. Iho tuntuu miellyttävältä, rauhoittuneelta, täyteläiseltä ja virkistyneeltä. Biotherm Lait Corporel L'Orginal on raikas, kosteuttava vartalovoide. Sopii kaikille ihotyypeille. Tuo iholle runsaasti kosteutta. Sisältää Ranskan Pyreneiltä peräisin olevaa Biotech Plankton™ -levää, joka tunnetaan rauhoittavista ja palauttavista ominaisuuksistaan. Sitrus ja E-vitamiiniuutteet jättävät ihon pehmeäksi ja kimmoisaksi. Vartalon iho tuntuu kosteutetulta, ihon suojamuuri vahvistuu ja iho on kimmoisampi. Maidonvalkoinen koostumus imeytyy nopeasti ihoon tahmaamatta ja on siksi helppo levittää. Iho tuntuu silkkisen pehmeältä. Tuoksu jättää raikkaan puhtauden ja hyvinvoinnin tunteen. Biotherm Biosource Purifying Foaming Cleanser. Normaalille/sekaiholle tarkoitettu puhdistustuote, joka vaahtoaa veteen yhdistettynä, puhdistaa ihon ja poistaa meikin. Jättää ihon puhtaaksi, pehmeäksi ja miellyttäväksi. Biotherm Deo Pure Roll-On. Roll-on-deodorantti, joka suojaa 48 tuntia hikoilua vastaan ja antaa miellyttävän, puhtaan, pehmeän ja sileän tunteen. Kevyen puuterimainen, silkkinen kalvo suojaa ja hoitaa ihoa ja antaa välittömän hyvän olon tunteen. Ei jätä rasvaista kalvoa iholle tai valkoisia jälkiä vaatteisiin.
Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmänTuotenumero172260875 IhotyyppiKaikki ihotyypit ValmistusmaaRanska VäriNOCOL Koko75+15+50+50 ML Valmistajan tuotenumeroLG1095 AvainsanatBiotherm, ihonhoitopakkaus, ihonhoito
|
Nouto tavaratalosta
|
0,00 € |
|---|---|
|
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
|
0,00 € – 4,90 € |
|
Kotiinkuljetus
|
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen |
|
Pikatoimitus Wolt
|
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen. |
Tarkista tuotteen myymäläsaatavuus. Voit varata tuotteen myymälästä noudettavaksi, jos näet myymäläsaatavuuden vieressä aktiivisen Varaa tavarataloon -painikkeen. Saatavuus voi muuttua nopeastikin, joten se pitää aina varmistaa paikan päällä. Saat noutoilmoituksen varauksessasi olevaan puhelinnumeroon neljän tunnin sisällä, tai illalla tehtyjen varausten osalta viimeistään seuraavan aamupäivän aikana. HUOM! Emme varaa alennusmyyntituotteita.
| Helsingin keskusta | Helsingin keskusta Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Tapiola | Tapiola Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Jumbo | Jumbo Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Tampere | Tampere Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Turku | Turku Saatavilla |
Varaa tavarataloon |
Saat varausvahvistuksen 4 tunnin sisällä varauksestasi tavaratalon aukioloaikoina. Illalla tehdyt varaukset vahvistamme viimeistään seuraavana aukiolopäivänä. Varaamasi tuote on noudettavissa tavaratalosta vahvistusta seuraavan päivän sulkemisaikaan asti. Huomaathan, että vain verkkokauppaan kohdennetut edut eivät ole käytössä maksaessasi tilauksen myymälässä.
Varauksesi ei onnistunut. Voit kokeilla varaustietojen muuttamista ja yrittää uudelleen.
Tämä tuote tilataan tavarantoimittajalta. Huomaa toimitusaika. Tuotetta ei voi varata tavarataloon. Voit tehdä tilauksen joko verkkokaupassa tai tavaratalossa.