Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Only & Sons OnsTommy -aurinkolasit ovat tyylikkäät ja ne sopivat täydellisesti kesäpäiviin. Ne on valmistettu korkealaatuisesta muovista ja niissä on tyylikkäät, suorakaiteen muotoiset linssit. Aurinkolasit ovat kevyet ja mukavat käyttää.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    171990964
    Materiaali
    100 % muovi
    Väri
    BLACK AOP:RED
    Koko
    One size
    Valmistajan tuotenumero
    22034382
    Avainsanat
    Only & Sons, muoviset aurinkolasit, vaaleanpunaiset aurinkolasit, suorakaiteen muotoiset aurinkolasit
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi asustevinkkiä juhlaan
Tunnetko miehen juhlapukeutumisen tyylisäännöt? Etenkin virallisissa tilaisuuksissa solmio, kengät ja muut asusteet paljastavat, onko pukeutujalla etiketti hallussa. Vinkkiemme avulla vältät juhlapukeutumisen kompastuskivet ja löydät juhla-asuusi oikeat asusteet – sukista lähtien.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika